Pręty z końcówką mieszającą, półksiężycową, PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6071710
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, półksiężycową, PTFE"
Pręty mieszadeł wykonane są ze stali nierdzewnej i pokryte warstwą PTFE, natomiast same końcówki wykonane są litego bloku PTFE. Rdzeń wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia stabilność pręta i umożliwia bezpieczny montaż w uchwycie mieszadła. Dzięki grubej warstwie PTFE i końcówce z litego bloku PTFE mieszany płyn ma kontakt wyłącznie z PTFE. Wysoka odporność chemiczna tego materiału sprawia, że końcówki te są uniwersalne. Właściwości PTFE zapobiegają także osadzaniu się pozostałości na powierzchni. Średnica prętów jest bardzo podobna do szklanych prętów KPG.
Zakres temperatur pracy: od -200°C do +250°C
Dodatkowe rozmiary i akcesoria dostępne są na życzenie. Informacje dotyczące efektywności mieszania końcówek o różnych geometriach dostępne są w opisach prętów z końcówkami stalowymi.
Pręty z końcówką półksiężycową są idealnym rozwiązaniem do mieszania w kolbach okrągłodennych. Uchylna końcówka umożliwia wprowadzenie do naczyń o wąskiej szyjce oraz/lub naczyń ze szlifem.
Zakres temperatur pracy: od -200°C do +250°C
Dodatkowe rozmiary i akcesoria dostępne są na życzenie. Informacje dotyczące efektywności mieszania końcówek o różnych geometriach dostępne są w opisach prętów z końcówkami stalowymi.
| Długość: | 450 mm |
|---|---|
| Kształt łopatek mieszających: | Semicircular |
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | C 376-04 |
| Schemat przepływu: | Styczny |
| UNSPSC: | 41-12-18-02 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 65 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |