Pręty z końcówką mieszającą, łopatkową, stal nierdzewna 1.4571
Treść:
1
Numer produktu:
6265598
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, łopatkową, stal nierdzewna 1.4571"
Końcówki tworzące przepływ odśrodkowy. Polecane do napowietrzania płynów o małej lepkości lub rozpuszczania ciał stałych w płynach. Do aplikacji o umiarkowanej lub dużej prędkości.
| Długość: | 359 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0020001206 |
| Schemat przepływu: | Promieniowy |
| Typ: | R 3004 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 30 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |