Pręty z końcówką mieszającą, 3-łopatkowe, PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6227769
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, 3-łopatkowe, PTFE"
Pręty mieszadeł wykonane są ze stali nierdzewnej i pokryte warstwą PTFE, natomiast same końcówki wykonane są litego bloku PTFE. Rdzeń wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia stabilność pręta i umożliwia bezpieczny montaż w uchwycie mieszadła. Dzięki grubej warstwie PTFE i końcówce z litego bloku PTFE mieszany płyn ma kontakt wyłącznie z PTFE. Wysoka odporność chemiczna tego materiału sprawia, że końcówki te są uniwersalne. Właściwości PTFE zapobiegają także osadzaniu się pozostałości na powierzchni. Średnica prętów jest bardzo podobna do szklanych prętów KPG.
Zakres temperatur pracy: od -200°C do +250°C
Dodatkowe rozmiary i akcesoria dostępne są na życzenie. Informacje dotyczące efektywności mieszania końcówek o różnych geometriach dostępne są w opisach prętów z końcówkami stalowymi.
Z łopatkami odchylonymi pod kątem 45°. Polecane do aplikacji wymagających średniej i dużej prędkości mieszania.
Zakres temperatur pracy: od -200°C do +250°C
Dodatkowe rozmiary i akcesoria dostępne są na życzenie. Informacje dotyczące efektywności mieszania końcówek o różnych geometriach dostępne są w opisach prętów z końcówkami stalowymi.
| Długość: | 800 mm |
|---|---|
| Kąt nachylenia łopatek mieszających: | 45 ° |
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | C 392-58 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śmigłowe |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| UNSPSC: | 41-12-18-02 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 200 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 16 mm |