Pręty i końcówki mieszające
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9816542
Informacje dot. produktu "Pręty i końcówki mieszające"
Mieszanie o dużej mocy
Śred. prętu mieszającego: 8 mm
Końcówki łopatkowe i półksiężycowe
Końcówki śmigłowe i turbinowe
Końcówki wytwarzające strumień odśrodkowy
Końcówki kotwicowe
* z pierścieniem centrującym
Śred. prętu mieszającego: 8 mm
Końcówki łopatkowe i półksiężycowe
- Zalecane do aplikacji o umiarkowanej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o małej lub umiarkowanej lepkości
- Modele BR 12, BR 14 oraz HR 18 posiadają funkcję składania łopatek
Końcówki śmigłowe i turbinowe
- Zalecane do aplikacji o umiarkowanej lub dużej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o umiarkowanej lub dużej lepkości
- Doskonałe w celach homogenizowania i zawieszania
- Wytwarzają przepływ osiowy
Końcówki wytwarzające strumień odśrodkowy
- Zalecane do aplikacji o umiarkowanej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o małej lub umiarkowanej lepkości (do 500 mPas)
- Idealne do nagazowywania płynów
- Wytwarzają przepływ odśrodkowy
Końcówki kotwicowe
- Zalecane do aplikacji o małej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o umiarkowanej lub dużej lepkości
* z pierścieniem centrującym
| Długość: | 400 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 509-12000-00 |
| Rodzaj mieszadła: | Blade stirrers |
| Typ: | BR 12 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 60 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |