Pręt mieszający łopatkowy, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
9197019
Informacje dot. produktu "Pręt mieszający łopatkowy, stal nierdzewna"
Pręt mieszający łopatkowy tworzy styczny przepływ z minimalnymi turbulencjami. Jego konstrukcja zapewnia delikatne działanie na wrażliwe produkty i dobrą wymianę ciepła. Zalecany do operacji o niskiej i średniej prędkości.
Inne rozmiary dostępne na zamówienie.
Inne rozmiary dostępne na zamówienie.
| Długość: | 550 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0000757700 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śrubowe |
| Schemat przepływu: | Styczny |
| Typ: | R 1375 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 70 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |