: Pressure seal bags, 80 x 120 mm, 0.05 mm, with eurohole PE, pack of 1000
HK-Pack Krautscheid GmbH
Treść:
1000
Numer produktu:
6205904
Informacje dot. produktu ": Pressure seal bags, 80 x 120 mm, 0.05 mm, with eurohole PE, pack of 1000"
| Grubość: | 0.05 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 102.040-EL |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Szerokość: | 80 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 80 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |