: Pressure seal bags, 180 x 250 mm, 0.09 mm, with LDPE logo, PE, pack of 100
HK-Pack Krautscheid GmbH
Treść:
100
Numer produktu:
7625723
Informacje dot. produktu ": Pressure seal bags, 180 x 250 mm, 0.09 mm, with LDPE logo, PE, pack of 100"
| Grubość: | 0.09 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 102.036 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Szerokość: | 180 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 180 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |