Precyzyjne termometry, kalibrowane, forma zamknięta
Treść:
1
Numer produktu:
4658580
Informacje dot. produktu "Precyzyjne termometry, kalibrowane, forma zamknięta"
Kapilara: bezbarwna pryzmatyczna, średnica Ø 9 ± 1 mm, przyjazne środowisku czerwone wypełnienie, certyfikat kalibracji DAkkS, 3-punktowy. Głębokość zanurzenia: całkowita.
| Długość: | 305 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Niepowlekana, pryzmatyczna |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt zamknięty |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Maks. Ø: | 9 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1042342/04/3P |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -10 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |