Precyzyjne hydrometry gęstościowe
Treść:
1
Numer produktu:
4682026
Informacje dot. produktu "Precyzyjne hydrometry gęstościowe "
Zgodnie z DIN 12791. Bez termometru. Temperatura odniesienia 20 °C. Długość całkowita 190 mm. Granica błędu ± 0,002 g/cm3. Pakowane w kwadratowy rękaw z tworzywa sztucznego.
| Długość: | 190 mm |
|---|---|
| Maks. wartość zmierzona: | 1.050 g/cm³ |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.000 g/cm³ |
| Numer artykułu producenta: | 3152009 |
| Podziałka: | 0.002 g/cm³ |
| Temperatura odniesienia: | 20 °C |
| UNSPSC: | 41113024 |
| Wzorzec: | DIN 12791 |
| Zakres pomiarowy: | 1.000 ... 1.050 g/cm³ |
| Z termometrem: | Nie |