Precyzyjne analizatory tkanin, z tworzywa sztucznego
Treść:
1
Numer produktu:
6236477
Informacje dot. produktu "Precyzyjne analizatory tkanin, z tworzywa sztucznego"
- Analizator tkanin ze skalą boczną
- Czarna obudowa z tworzywa
- Boczna skala z podziałką mm
| Dioptrie: | 30 dpt |
|---|---|
| Field of view: | 20x20 mm |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 1272 |
| Powiększenie: | 8x |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |
| Wysokość: | 35 mm |
| Ø Soczewki: | 16 mm |