Precyzyjne analizatory tkanin, metalowe, z podziałką
Treść:
1
Numer produktu:
9151500
Informacje dot. produktu "Precyzyjne analizatory tkanin, metalowe, z podziałką"
- Skala: podziałka 1/10 mm
- Soczewka ze szkła krzemowego, aplanatyczna
| Dioptrie: | 32 dpt |
|---|---|
| Field of view: | Ø20 mm |
| Numer artykułu producenta: | 37300 |
| Powiększenie: | 8x |
| Typ soczewek: | Aplanatic |
| UNSPSC: | 41111714 |
| Wysokość: | 33 mm |
| Ø Soczewki: | 16.2 mm |