Precyzyjna sonda wilgotności/temperatury do urządzenia do pomiaru klimatu testo 440, Bluetooth®
Treść:
1
Numer produktu:
4678937
Informacje dot. produktu "Precyzyjna sonda wilgotności/temperatury do urządzenia do pomiaru klimatu testo 440, Bluetooth®"
Cyfrowe sondy z inteligentną koncepcją kalibracji. Wszystkie głowice sond można łatwo zamocować na uniwersalnym uchwycie.
| Czujnik (Ø x dł.): | 12 x 140 mm |
|---|---|
| Długość czujnika: | 140 mm |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 06369771 |
| Temperatura: | -20 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Ø czujnika: | 12 mm |
