: Precision balance FZ-120i-EC 122 g / 0.001 g, weighing plate 130 mm Ø
Treść:
1
Numer produktu:
6314176
Informacje dot. produktu ": Precision balance FZ-120i-EC 122 g / 0.001 g, weighing plate 130 mm Ø"
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,001 g |
| Gwarancja: | 4 lata |
| Głębokość: | 263 mm |
| Głębokość szalki: | 130 mm |
| Liniowość: | ±0,002 g |
| Maks. Napięcie: | 12 V |
| Maks. obciążenie: | 122 g |
| Natężenie prądu: | 1 A |
| Numer artykułu producenta: | FZ-120I-EC |
| Powtarzalność: | 0,001 g |
| Program regulacyjny: | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szalka (szer. x gł.): | Ø 130 mm |
| Szerokość: | 193 mm |
| Typ: | FZ-120i-EC |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 193 x 263 x 175 mm |
| Wysokość: | 175 mm |
| Zasilanie: | 12 V, 1 A |
| Z osłoną przeciwpodmuchową: | Tak |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |