Prasa laboratoryjna MP250
Treść:
1
Numer produktu:
6290216
Informacje dot. produktu "Prasa laboratoryjna MP250"
Prasy laboratoryjne dostępne w dwóch modelach: analogowe z manometrem lub cyfrowe z cyfrowym wyświetlaczem wartości ciśnienia. MP150 z średnicą tłoka 13 mm idealnie nadaje się do spektroskopii IR. MP250 jest wykorzystywany do formowania pastylek o średnicy 32 mm lub 40 mm świetnie nadających się do analizy RFA. Dla mniejszych średnicy tłoka lub dokładniejszej kontroli ciśnienia doskonale nadają się modele MP150D lub MP250D.
MP150D oraz MP250M mogą być wyposażone w interfejs szeregowy (opcjonalnie). Dodatkowo dostępna jest możliwość ustawiania pożądanego maksymalnego ciśnienia. Dzięki indywidualnie programowalnym limitom ciśnienia, dalsze prasowanie nie powoduje wzrostu ciśnienia powyżej ustawionej wartości. Jest to szczególnie przydatne, jeśli próbka powinna być zawsze prasowana pod tym samym ciśnienieniem. Sprawia to, że każdy proces prasowania jest łatwy do kontrolowania i odtwarzania.
Tłoki należy zamawiać osobno. 0b
Prasa laboratoryjna z manomerem (MP250) lub z cyfrowym wyświetlaczem ciśnienia (MP250D). Prasowanie z naciskiem do 25 ton. Zalecane do matryc o średnicy do 50 mm.
MP150D oraz MP250M mogą być wyposażone w interfejs szeregowy (opcjonalnie). Dodatkowo dostępna jest możliwość ustawiania pożądanego maksymalnego ciśnienia. Dzięki indywidualnie programowalnym limitom ciśnienia, dalsze prasowanie nie powoduje wzrostu ciśnienia powyżej ustawionej wartości. Jest to szczególnie przydatne, jeśli próbka powinna być zawsze prasowana pod tym samym ciśnienieniem. Sprawia to, że każdy proces prasowania jest łatwy do kontrolowania i odtwarzania.
- Ręczny zawór do kontrolowanej redukcji ciśnienia
- Stabilne utrzymanie ciśnienia przez kilka godzin
- Zintegrowana ochrona przed odpryskami
- Zintegrowany zawór regulacji ciśnienia
- Dostępność tłoków od 3 do 50 mm
- Przyłącze do pompy próżniowej
Tłoki należy zamawiać osobno. 0b
| Ciężar: | 51 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 25 t |
| Głębokość: | 300 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 25 t |
| Maks. wysokość prześwitu: | 185 mm |
| Min. ciśnienie: | 1 t |
| Numer artykułu producenta: | 54MP250 |
| Rozdzielczość: | 0.5 t |
| Szerokość: | 370 mm |
| Typ: | MP250 |
| UNSPSC: | 41101707 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 370 x 300 x 497 mm |
| Wysokość: | 497 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Ø cylindra: | 107 mm |