: Carousel Pipette Holder Charging Stand for 5 Pipetman M
Treść:
1
Numer produktu:
7640480
Informacje dot. produktu ": Carousel Pipette Holder Charging Stand for 5 Pipetman M"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Do pipet jednokanałowych: | Tak |
| Do pipet wielokanałowych: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Liczba pipet: | 5 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | FB1001 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| UNSPSC: | 41121517 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |