Łopatka do proszków kwadratowa/półokrągła, AISI 304, 150 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4716024
Informacje dot. produktu "Łopatka do proszków kwadratowa/półokrągła, AISI 304, 150 mm"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 150 mm |
| Długość szpatułki: | 45 mm |
| Długość łyżki: | 45 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 5386-0091 |
| Szerokość szpatułki: | 9 mm |
| Szerokość łyżki: | 9 mm |
| UNSPSC: | 41122403 |
| Wymiary szpatułki (szer. x dł.): | 9 x 45 mm |
| Wymiary łyżki (szer. x dł.): | 9 x 45 mm |
