Poświetlacze Mini Light Box i szkła powiększające Mini Magnifier
Treść:
1
Numer produktu:
9151511
Informacje dot. produktu "Poświetlacze Mini Light Box i szkła powiększające Mini Magnifier"
Mini Light Box to zajmujące niewielką przestrzeń podświetlacze, możliwe do przechowywania w szufladzie. Podświetlany obszar doskonale nadaje się do oglądania płytek 96 dołkowych, szalek Petriego, żeli elektroforetycznych, szkiełek mikroskopowych i przezroczy. Oświetlenie LED o mocy 5300 K (±270 K). Zasilane przez 6 baterii 1,5 V AAA (dołączone w zestawie). Wymiary podświetlanego pola (szer. x gł.): 125 x 100 mm, wymiary całkowite (szer. x gł. x wys.): 161 x 135 x 44 mm
Mini Magnifier ułatwia obserwację umieszczonych na podświetlaczu obiektów. Powiększenie 1,75x. Możliwość użytkowania razem z podświetlaczem lub osobno. Wymiary soczewki (szer. x gł.) 185 x 100 mm, wysokość statywu: 207 mm
Mini Magnifier ułatwia obserwację umieszczonych na podświetlaczu obiektów. Powiększenie 1,75x. Możliwość użytkowania razem z podświetlaczem lub osobno. Wymiary soczewki (szer. x gł.) 185 x 100 mm, wysokość statywu: 207 mm
| Baterii/akumulatora: | 6 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Depth illuminated area: | 100 mm |
| Głębokość: | 150 mm |
| Illuminated area (WxD): | 125 x 100 mm |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 6 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | HS120661 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 158 mm |
| Temperatura koloru: | 5300 K |
| Width illuminated area: | 125 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 158 x 150 x 14 mm |
| Wysokość: | 14 mm |