Pompy tłokowe uniVACUUPUMP 1, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
6263580
Informacje dot. produktu "Pompy tłokowe uniVACUUPUMP 1, LLG"
Przenośne pompy tłokowe uniVACUUPUMP 1 są przeznaczone do wytwarznia próżni lub nadciśnienia w laboratorium, zwłaszcza Life Science. Typowe aplikacje tej ekonomicznej pompy próżniowej to: filtracja roztworów wodnych i buforowych przez pojedyncze lejki, SPE oraz wszelkie zastosowania, w których transportowane są nietoksyczne i nieagresywne gazy lub pary. uniVACUUPUMP 1 pracują bez oleju i mogą być stosowane jako sprężarki do ciśnienia 3,3 bar. Można je stosować np. w filtracji nadciśnieniowej, gdy próżniowa nie jest wystarczająca. Nie zaleca się ich do pompowania par organicznych, kwaśnych lub zasadowych.
Zalety:
Zakres dostawy: Pompa, 2 opaski zaciskowe do węży, przewód zasilający z wtyczkami UE i UK.
Zalety:
- Technologia pracy na sucho do zastosowań fizycznych
- Można stosować je jako pompypróżniowei sprężarki
- Ekonomiczna alternatywa dla pomp wodnych
- Tłumik dźwięku do cichej pracy
- Kompaktowe, lekkie i przenośne
- Bezolejowe, odpowiedniedo pracy ciągłej
- Przyłącza ssania/wydechu: króćce DN 6 do węży o śred. wewn. 6 mm
- Maks. temp. gazu podczas pracy: 60 °C
Zakres dostawy: Pompa, 2 opaski zaciskowe do węży, przewód zasilający z wtyczkami UE i UK.
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 114 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Nadciśnienie: | 3.3 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Moc znamionowa: | 25 W |
| Natężenie przepływu: | 9.2 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 6263580 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | DN 6 |
| Podłączenie po stronie ssącej: | DN 6 |
| Poziom hałasu: | 45 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 292 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 194 mm |
| Typ: | LLG-uniVACUUPUMP 1 |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 194 x 114 x 191 mm |
| Wysokość: | 191 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |