Pompy tłokowe, kompletne
Gardner Denver Thomas GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6287585
Informacje dot. produktu "Pompy tłokowe, kompletne"
Pompy tłokowe są niezawodne w zastosowaniach fizycznych, zwłaszcza z roztworami wodnymi. Jako pompy próżniowe lub sprężarki mogą być stosowane w wielu różnych aplikacjach, takich jak: sączenie, pobieranie próbek gazu, suszenie próżniowe, osuszanie i automatyka. Zintegrowane zawory próżniowe i regulatory pozwalają na ciągłe monitorowanie i regulowanie ciśnienia. Do stosowania wyłącznie przy gazach suchych lub jedynie z parą wodną.
Zakres dostawy: Pompa próż?niowa, regulatory próżni i ciśnienia z zaworami, wejściowy separator wody i tłumik.
- Bezolejowe
- Łatwe do czyszczenia
- Łatwe do konserwacji
- Łatwa obsługa i sterowanie
- Solidna konstrukcja
- Przyłącze ciśnieniowe z tłumikiem spalin
- Przyłącza ssania/wydechu: króćce DN 8 do węży o śred. wewn. 8 mm
- Maks. temp. gazu podczas pracy: 60 °C
Zakres dostawy: Pompa próż?niowa, regulatory próżni i ciśnienia z zaworami, wejściowy separator wody i tłumik.
| Ciężar: | 5.3 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 224 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Nadciśnienie: | 7.9 bar |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Numer artykułu producenta: | U2522C-02 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | DN 8 |
| Podłączenie po stronie ssącej: | DN 8 |
| Próżnia końcowa: | 133 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 206 mm |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 206 x 224 x 254 mm |
| Wysokość: | 254 mm |