Pompy strzykawkowe Legato® 200
Treść:
1
Numer produktu:
6267701
Informacje dot. produktu "Pompy strzykawkowe Legato® 200"
Pompy strzykawkowe serii Legato® zapewniają najbardziej płynny i precyzyjny przepływ. Intuicyjny, odporny chemicznie ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi szybkie tworzenie konfiguracji i przywoływanie ich w celu ułatwienia obsługi. Dostępne są konfiguracje z pojedynczą strzykawką, pojedynczą zdalną strzykawką, podwójną strzykawką i wielostrumieniowe oraz z trybem infuzji lub infuzji/wycofania/ciągłości (zależnie od modelu).
Zastosowania: Elektroprzędzenie, Cytometria przepływowa, Mikroprzepływy, Mass Spec, Odkrywanie leków, Synteza organiczna, Nanoprzepływy, Wstrzyknięcia stereotaktyczne.
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa. To urządzenie obsługuje wyłącznie infuzję. Szybkość przepływu definiowana przez użytkownika z możliwością wyboru objętości docelowej lub wartości czasu w celu kontroli całkowitej objętości infuzji.
- Modele z pojedynczą i podwójną strzykawką do infuzji, do wycofywania infuzji i do pracy ciągłej
- Mieści rozmiary strzykawek od 0,5ul do 140 ml (zależnie od modelu)
- Przepływy do pikolitra/min (zależne od modelu)
- Programowalny interfejs bez potrzeby korzystania z komputera (zależnie od modelu)
- Interfejsy USB / RS-232 / TTL do sterowania zewnętrznego (RS232 dostępny tylko w Legato® 200 Series)
- Wytrzymała konstrukcja z obudową z walcowanej na zimno stali
Zastosowania: Elektroprzędzenie, Cytometria przepływowa, Mikroprzepływy, Mass Spec, Odkrywanie leków, Synteza organiczna, Nanoprzepływy, Wstrzyknięcia stereotaktyczne.
| Ciężar: | 5.0 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 254 mm |
| Liczba strzykawek: | 2 |
| Maks. Natężenie przepływu: | 215.80 ml/min |
| Maks. pojemność: | 140 ml |
| Min. natężenie przepływu: | 3.06 pl/min |
| Min. pojemność: | 0.5 µl |
| Numer artykułu producenta: | 788200 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 279 mm |
| Typ: | Legato® 200 |
| UNSPSC: | 41105104 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 279 x 254 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |