Pompy strzykawkowe Legato® 130
Treść:
1
Numer produktu:
6287229
Informacje dot. produktu "Pompy strzykawkowe Legato® 130"
Pompa nanolitrowa Legato® 130 jest idealna do układów stereotaktycznych i mikromanipulatorów. Legato® 130 jest pompą pracującą w trybie infuzja/aspiracja dla pojedynczej strzykawki. Pracuje z mikrostrzykawkami od 0,5 do 1000 µl. Można używać strzykawki dowolnego typu włącznie ze szklanymi i plastikowymi. Posiada zdalną głowicę pompy, którą można umieścić blisko eksperymentu w celu eliminacji martwej objętości przy długich wężykach. Zdalna głowica pompy jest idealna do stosowania z mikromanipulatorem, układami stereotaktycznymi i innymi układami zaciskowymi. Wielkość strzykawki i szybkość przepływu są wyświetlane, tak samo jak dostarczona objętość i czas, który upłynął. W pompie można zaprogramować szeroki zakres przepływu dynamicznego od pikolitrów na minutę do mililitrów na minutę.
- Głowica pompy - zdalna
- Duży kolorowy ekran dotykowy
- 2 programy, każdy z 50 etapami
- Oprogramowanie sterowane ikoną
- Interfejs USB, RS-232 i RS-485
- Precyzyjny i płynny przepływ
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.5 % |
| Dokładność: | 0.5 % |
| Głębokość: | 178 mm |
| Liczba strzykawek: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 3.82 ml/min |
| Maks. pojemność: | 1000 µl |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 3.66 pl/min |
| Min. pojemność: | 0.5 µl |
| Numer artykułu producenta: | 788130 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 226 mm |
| Typ: | Legato®130 |
| UNSPSC: | 41105104 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 226 x 178 x 932 mm |
| Wysokość: | 932 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |