Pompy strzykawkowe Legato® 100
Treść:
1
Numer produktu:
6267706
Informacje dot. produktu "Pompy strzykawkowe Legato® 100"
Pompy strzykawkowe serii Legato® zapewniają najbardziej płynny i precyzyjny przepływ. Intuicyjny, odporny chemicznie ekran dotykowy umożliwia użytkownikowi szybkie tworzenie konfiguracji i przywoływanie ich w celu ułatwienia obsługi. Dostępne są konfiguracje z pojedynczą strzykawką, pojedynczą zdalną strzykawką, podwójną strzykawką i wielostrumieniowe oraz z trybem infuzji lub infuzji/wycofania/ciągłości (zależnie od modelu).
Zastosowania: Elektroprzędzenie, Cytometria przepływowa, Mikroprzepływy, Mass Spec, Odkrywanie leków, Synteza organiczna, Nanoprzepływy, Wstrzyknięcia stereotaktyczne.
Pompa infuzyjna jednostrzykawkowa. Ta pompa jest idealna do zastosowań, w których używana jest pojedyncza strzykawka.
- Modele z pojedynczą i podwójną strzykawką do infuzji, do wycofywania infuzji i do pracy ciągłej
- Mieści rozmiary strzykawek od 0,5ul do 140 ml (zależnie od modelu)
- Przepływy do pikolitra/min (zależne od modelu)
- Programowalny interfejs bez potrzeby korzystania z komputera (zależnie od modelu)
- Interfejsy USB / RS-232 / TTL do sterowania zewnętrznego (RS232 dostępny tylko w Legato® 200 Series)
- Wytrzymała konstrukcja z obudową z walcowanej na zimno stali
Zastosowania: Elektroprzędzenie, Cytometria przepływowa, Mikroprzepływy, Mass Spec, Odkrywanie leków, Synteza organiczna, Nanoprzepływy, Wstrzyknięcia stereotaktyczne.
| Ciężar: | 2.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 191 mm |
| Liczba strzykawek: | 1 |
| Maks. Natężenie przepływu: | 88.28 ml/min |
| Maks. pojemność: | 60 ml |
| Min. natężenie przepływu: | 1.26 pl/min |
| Min. pojemność: | 0.5 µl |
| Numer artykułu producenta: | 788100 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 226 mm |
| Typ: | Legato® 100 |
| UNSPSC: | 41105104 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 226 x 191 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |