Pompy strzykawkowe Legacy® | Typ: KDS 100
Treść:
1
Numer produktu:
6290324
Informacje dot. produktu "Pompy strzykawkowe Legacy® | Typ: KDS 100"
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 153 mm |
| Liczba strzykawek: | 1 |
| Maks. Natężenie przepływu: | 7.05 ml/min |
| Maks. pojemność: | 60 ml |
| Min. natężenie przepływu: | 0.0017 µl/min |
| Min. pojemność: | 10 µl |
| Numer artykułu producenta: | 789100 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 230 mm |
| Typ: | KDS 100 |
| UNSPSC: | 41105104 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 153 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |