Pompy śrubowe VACUU-PURE® 10C
Treść:
1
Numer produktu:
4679583
Informacje dot. produktu "Pompy śrubowe VACUU-PURE® 10C"
Wydajne pompy próżniowe do pracy na sucho i bez węglowodorów. Dzięki unikalnej zasadzie działania wytwarzają one ultraczystą próżnię oraz wolne od zanieczyszczeń powietrze wylotowe i pracują bez ścierania. Zostały one opracowane specjalnie do procesów w zakresie 10-3 mbar, ale mogą być również bez problemu stosowane przy ciśnieniu roboczym powyżej 1 mbar.
Wersja odporna chemicznie VACUU-PURE® 10C jest chroniona przed korozją dzięki odpornym chemicznie polimerom na wszystkich częściach zwilżanych. Grubościenna obudowa z PEEK chroni wrzeciona i stojan wewnątrz komory pompowej, zapewniając wysoką odporność chemiczną. Zintegrowany dopływ gazu uszczelniającego chroni łożyska przed atakiem chemicznym. Ze względu na związaną z konstrukcją wysoką kompatybilność z kondensatem, nie jest wymagany balast gazowy, nawet przy dużym obciążeniu parami.
- Dla ultra czystych procesów i czystych produktów
- 100% bezolejowe dzięki wrzecionom wysięgnikowym
- Bez ścierania dzięki bezdotykowej zasadzie działania
- Brak części zużywalnych
- Szybkie suszenie po dużym obciążeniu kondensatem
- Odpowiednie do pracy ciągłej
- Z chłodzeniem powietrzem
- Obrotowy wlot
- Z interfejsem Modbus RTU
| Ciężar: | 21.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 507 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Natężenie przepływu: | 150 |
| Numer artykułu producenta: | 20751000 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | KF DN 25 |
| Podłączenie po stronie ssącej: | KF DN 25 |
| Poziom hałasu: | 55 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 0.005 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 269 mm |
| Typ: | VACUU·PURE® 10C |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 269 x 507 x 413 mm |
| Wysokość: | 413 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |