Pompy rotacyjne łopatkowe, olejowe
Treść:
1
Numer produktu:
6267040
Informacje dot. produktu "Pompy rotacyjne łopatkowe, olejowe"
Pompy rotacyjne łopatkowe, olejowe Vacuubrand są dostępne w różnych wersjach: jedno- i dwustopniowych, o prędkości przepływu od 2 do 9 m3/h. Wykorzystywane są jako pompy pomocnicze dla pomp turbomolekularnych, jednak mogą być także zastosowane do wielu innych celów.
Cechy i charakterystyka: dobra tolerancja na parę wodną, szczelność mechanizmu pompy przy wyłączeniu oraz wysoka wydajność mechanizmu balastu gazowego. Rozszerza to ich zakres możliwych zastosowań, wydłuża okres eksploatacji, wydłuża czas między wymianami oleju i redukuje niezbędne czynności konserwacyjne.
Specyficzne dla danego kraju wersje przewodów zasilających dostępne są na żądanie.
Cechy i charakterystyka: dobra tolerancja na parę wodną, szczelność mechanizmu pompy przy wyłączeniu oraz wysoka wydajność mechanizmu balastu gazowego. Rozszerza to ich zakres możliwych zastosowań, wydłuża okres eksploatacji, wydłuża czas między wymianami oleju i redukuje niezbędne czynności konserwacyjne.
Specyficzne dla danego kraju wersje przewodów zasilających dostępne są na żądanie.
| Ciężar: | 16.5 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 142 mm |
| Natężenie przepływu: | 95 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 22613578 |
| Próżnia końcowa: | 0.002 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 370 mm |
| Typ: | RZ 6 |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 41105109 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 370 x 142 x 207 mm |
| Wysokość: | 207 mm |