Pompy perystaltyczne, wielokanałowe PLP 381
Treść:
1
Numer produktu:
9700430
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne, wielokanałowe PLP 381"
Regulacja przepływu w zakresie od 0,0002 do 380 mL/min. Prędkość może być regulowana ręcznie lub automatycznie poprzez opcjonalny zewnętrzny kontroler. Łatwe w obsłudze.
- Możliwe podłączenie różnych głowic (należy je zamawiaćosobno)
- Przycisk do szybkiego zalewania pompy
- Możliwość regulacji prędkości ręcznie lub poprzez opcjonalny zewnętrzny kontroler
- Funkcja pamięci, automatyznie zapisuje parametry pracy
- Łatwa w obsłudze, membranowa klawiatura
- Dobra wydajność i niska cena
| Ciężar: | 2.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | ±0.1 1/min |
| Dokładność prędkości: | 0.1 1/min |
| Głębokość: | 232 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 260 V·AC |
| Maks. Natężenie przepływu: | 380 ml/min |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Min. natężenie przepływu: | 0.00025 ml/min |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Natężenie przepływu: | 0.00025 ... 380 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | B00734903 |
| Prędkość: | 0.1 ... 100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 142 mm |
| Typ: | PLP 381 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 142 x 232 x 149 mm |
| Wysokość: | 149 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 260 V·AC, 50/60 Hz |