Pompy perystaltyczne, wielokanałowe PLP 381 multi
Treść:
1
Numer produktu:
6490174
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne, wielokanałowe PLP 381 multi"
Regulacja przepływu w zakresie od 0,00025 do 380 mL/min. Prędkość może być regulowana ręcznie lub automatycznie poprzez opcjonalny zewnętrzny kontroler. Łatwe w obsłudze.
- Duży moment obrotowy umożliwia pracę z głowicami 2-kanałowymi i wielokanałowymi
- Manualna regulacja prędkości
- Łatwe w obsłudze, z membranową klawiaturą i osobnym przełącznikiem prędkości
- Możliwość pracy nawet do 8 kanałów
- Duża różnorodność głowic
- Dobra wydajność i niska cena
| Ciężar: | 5.34 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | ±0.1 1/min |
| Dokładność prędkości: | 0.1 1/min |
| Głębokość: | 202 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 220 V·AC |
| Maks. Natężenie przepływu: | 380 ml/min |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Min. Napięcie: | 110 V·AC |
| Min. natężenie przepływu: | 0.00025 ml/min |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Natężenie przepływu: | 0.00025 ... 380 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | B00738276 |
| Prędkość: | 0.1 ... 100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Typ: | PLP 381 multi |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 202 x 239 mm |
| Wysokość: | 239 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 220 V·AC, 50/60 Hz |