Pompy perystaltyczne, rotarus® standard i volume
Treść:
1
Numer produktu:
6258631
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne, rotarus® standard i volume"
Wydajne, precyzyjne pompy perystaltyczne do pracy ciągłej w różnych zakresach prędkości. Elastyczne zastosowanie dzięki zastosowaniu różnych głowic i węży pomp. Najważniejsze parametry można ustawiać szybko i łatwo za pomocą panelu sterowania na obudowie; prędkość można zaprogramować bezpośrednio na urządzeniu. Obudowy są dostępne w wersji z białym lakierem proszkowym (klasa bvezpieczeństwa IP54) i ze stali nierdzewnej (modele "i", klasa bezpieczeństwa IP65). Technologia przyłączeniowa głowic pomp gwarantuje szybką obsługę.
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna rotarus® standard, zasilanie, kabel zasilający EU, UK, US
- Napędy pomp z dwoma różnymi silnikami (50 lub 100 W) są dostępne w zależności od zastosowania, natężenia przepływu i medium
- Wymienne głowice pomp w wykonaniu jednokanałowym lub wielokanałowym (nie wchodzą w zakres dostawy)
- Odwracalny kierunek transportu
- Szybka wymiana głowic pomp bez użycia narzędzi
- Możliwość kalibracji
- Interfejs USB i RS232 do połączenia z komputerem PC
- Głowice pomp innych producentów mogą być bez trudu wyposażone w adapter
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna rotarus® standard, zasilanie, kabel zasilający EU, UK, US
| Ciężar: | 9.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 5400 ml/min |
| Maks. prędkość: | 500 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.0036 ml/min |
| Natężenie przepływu: | 0.0036 ... 5,400 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 9501522 |
| Prędkość: | 5 ... 500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | rotarus® standard 100 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 270 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |