Pompy perystaltyczne rotarus® flow
Treść:
1
Numer produktu:
7983866
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne rotarus® flow"
Wygodne, precyzyjne i wydajne pompy perystaltyczne do pracy ciągłej w różnych zakresach prędkości. Z regulacją prędkości i natężenia przepływu. Obudowy dostępne są w wersji z białym lakierem proszkowym (stopień ochrony IP54) i ze stali nierdzewnej (modele "i", stopień ochrony IP65). Ze zintegrowaną technologią RFID do wykrywania głowicy pompy i węża oraz automatycznego wykrywania zatorów i sterowania rozerwaniem węża. Panel sterowania najważniejszymi funkcjami jest zintegrowany bezpośrednio w obudowie pompy, a zewnętrzny panel sterowania jest wyposażony w ekran dotykowy. Technologia podłączenia głowic pomp gwarantuje szybką obsługę.
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna rotarus®flow , zasilacz, kabel zasilający UE, UK, USA, zewnętrzna jednostka sterująca.
- Zewnętrzny panel sterowania, zdejmowany
- Napędy pomp z dwoma różnymi silnikami (50 lub 100 W) są dostępne w zależności od zastosowania, natężenia przepływu i medium
- Wymienne głowice pomp w wykonaniu jednokanałowym lub wielokanałowym (nie wchodzą w zakres dostawy)
- Odwracalny kierunek transportu
- Szybka wymiana głowic pomp bez użycia narzędzi
- Ekran dotykowy TFT z przyjaznym menu dla użytkownika
- Możliwość kalibracji
- Zintegrowana pamięć metod
- Natężenie przepływu, funkcja kalibracji, pamięć metod programowalna na module operacyjnym
- Interfejs USB i RS232 do połączenia z komputerem PC
- Głowice pomp innych producentów mogą być używane bez trudu przez adapter
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna rotarus®flow , zasilacz, kabel zasilający UE, UK, USA, zewnętrzna jednostka sterująca.
| Ciężar: | 7.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 205 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 1500 ml/min |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.0001 ml/min |
| Natężenie przepływu: | 0.0001 ... 1,500 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 9501344 |
| Prędkość: | 0.2 ... 100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.2 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | rotarus® flow 50i |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 205 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |