Pompy perystaltyczne, VLP
Treść:
1
Numer produktu:
6287162
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne, VLP"
Zakres prędkości laboratoryjnej pompy perystaltycznej VLP jest szerszy przy porównaniu z pompą perystaltyczną PLP. Ponadto model VLP oferuje dodatkowe możliwości programowania np.: stała objętość i czas pompowania, funkcja minutnika i wiele innych.
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 261 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 2280 ml/min |
| Maks. prędkość: | 600 1/min |
| Min. natężenie przepływu: | 0.00025 ml/min |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Natężenie przepływu: | 0.00025 ... 2,280 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | B00668437 |
| Prędkość: | 1 ... 600 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 187 mm |
| Typ: | VLP 61_103 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 187 x 261 x 237 mm |
| Wysokość: | 237 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 60 Hz |