Pompy perystaltyczne Reglo ICC
Cole-Parmer GmbH (Ismatec)
Treść:
1
Numer produktu:
6287569
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne Reglo ICC"
4-kanałowe pompy perystaltyczne, z niezależną kontrolą każdego z kanałów
- Zwiększona wydajność
- Używanie jednej pompy w wielu różnych aplikacjach
- Kontrola poprzez komputer lub bezpośrednio poprzez panel pompy
- Praca ciągła lub precyzyjne dozowanie
- Elastyczne, dwukierunkowe działanie kanałów
- Samo-napełniające się
- Szczególnie polecane do substancji o podwyższonej lepkości lub z tendencją do pienienia
- Pompowanie bez zanieczyszczeń, także z zachowaniem warunków sterylnych
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 193 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Liczba rolek: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 43 ml/min |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Maks. Ø węża: | 3.17 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.0002 ml/min |
| Min. Ø węża: | 0.13 mm |
| Natężenie przepływu: | 0.0002 ... 43 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 78001-58 |
| Prędkość: | 0.1 ... 100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 125 mm |
| Typ: | Reglo ICC |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 125 x 193 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø Węża: | 0.13 ... 3.17 mm |