Pompy perystaltyczne, Reglo-Digital
VWR International GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6317299
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne, Reglo-Digital"
Do precyzyjnego pompowania w zakresie ml i niższym (od 0,0001 ml/min do 38 ml/min.) Wyposażone w łatwe w obsłudze wkłady click&go do miniwęży. Kontrolowane mikroprocesorowo, ze złączem RS 232 i mogą być kalibrowane. Z programowalną prędkością przepływu, objętością dozowania i czasem pauzy. Z wyświetlaczem cyfrowym LED. Do węży o śred. wewn. od 0,13 do 3,17 mm.
Programowalne funkcje:
Dozowanie:
Programowalne funkcje:
- Prędkość przepływu mL/min
- Prędkość obrotowa obr./min
- Praca bezkroplowa ( napęd cofa się po odmierzeniu określonej objętości)
- Kalibracja w mL/min ( prędkość przepływu) oraz mL (objętość)
- Start/Stop
Dozowanie:
- Objętość w ml
- Objętość w jednostce czasu
- Czas dozowania (0,1 sek do 999 godzin)
- Dozowanie interwałowe i czasem pauzy
- Wybór ilości dozowania
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 221 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Liczba rolek: | 8 |
| Maks. Napięcie: | 260 V·AC |
| Maks. Natężenie przepływu: | 57 ml/min |
| Maks. prędkość: | 160 1/min |
| Maks. Ø węża: | 3.17 mm |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.0002 ml/min |
| Min. Ø węża: | 0.13 mm |
| Natężenie przepływu: | 0.0002 ... 57 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | MFLX 78018-22-EU |
| Prędkość: | 0.1 ... 160 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 147 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 147 x 221 x 157 mm |
| Wysokość: | 157 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 260 V·AC, 50/60 Hz |
| Ø Węża: | 0.13 ... 3.17 mm |