Pompy perystaltyczne, Hei-FLOW Ultimate
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
6232399
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne, Hei-FLOW Ultimate"
Pompy perystaltyczne gwarantują powtarzalność wyników. Zaprogramowane charakterystyki przepływów w kombinacji z odpowiednimi średnicami węży zapewniają dokładny przepływ. Możliwość dostosowania parametrów procesu.
Kontrola prędkości (obr./min) w obydwie strony oraz poprzez analogowy interfejs umożlwiający sterowanie poprzez regulację 0-10V lub 4-20mA lub interfejs cyfrowy RS232
Zaprogramowane charakterystyki przepływów w kombinacji widoczne na wyświetlaczu
Cyfrowe wskazanie prędkości (obr./min), średnicy węży, przepływu w mL/min, dozowanej objętości, interwału dozowania, i funkcja pauzy
Łatwa kalibracja i zmiana parametrów procesu
Płynne rozpoczęcie pracy zapobiegające rozchlapywaniu i wyciekom
Naciśnięcie przycisku "MAX" przyspiesza napełnianie lub opróżnianie węża
Dla bezpieczeństwa w trakcie pracy ciągłej silnik zostanie wyłączony w przypadku przeciążenia, aby zapobiec przegrzaniu
Opcjonalny pedał do obsługi pompy w zamkniętych komorach wyciągowych i do przyspieszenia napełniania
Głowice pomp z wypukłymi rolkami do ochrony komórek stosowane w biologii komórkowej
Pompa sprzedawana bez głowicy. Głowicę pompy należy zamawiać osobno.
Pompy perystaltyczne gwarantują powtarzalność wyników. Zaprogramowane charakterystyki przepływów w kombinacji z odpowiednimi średnicami węży zapewniają dokładny przepływ. Możliwość dostosowania parametrów procesu.
Kontrola prędkości (obr./min) w obydwie strony oraz poprzez analogowy interfejs umożlwiający sterowanie poprzez regulację 0-10V lub 4-20mA lub interfejs cyfrowy RS232
Zaprogramowane charakterystyki przepływów w kombinacji widoczne na wyświetlaczu
Cyfrowe wskazanie prędkości (obr./min), średnicy węży, przepływu w mL/min, dozowanej objętości, interwału dozowania, i funkcja pauzy
Łatwa kalibracja i zmiana parametrów procesu
Płynne rozpoczęcie pracy zapobiegające rozchlapywaniu i wyciekom
Naciśnięcie przycisku "MAX" przyspiesza napełnianie lub opróżnianie węża
Dla bezpieczeństwa w trakcie pracy ciągłej silnik zostanie wyłączony w przypadku przeciążenia, aby zapobiec przegrzaniu
Opcjonalny pedał do obsługi pompy w zamkniętych komorach wyciągowych i do przyspieszenia napełniania
Głowice pomp z wypukłymi rolkami do ochrony komórek stosowane w biologii komórkowej
Pompa sprzedawana bez głowicy. Głowicę pompy należy zamawiać osobno.
Kontrola prędkości (obr./min) w obydwie strony oraz poprzez analogowy interfejs umożlwiający sterowanie poprzez regulację 0-10V lub 4-20mA lub interfejs cyfrowy RS232
Zaprogramowane charakterystyki przepływów w kombinacji widoczne na wyświetlaczu
Cyfrowe wskazanie prędkości (obr./min), średnicy węży, przepływu w mL/min, dozowanej objętości, interwału dozowania, i funkcja pauzy
Łatwa kalibracja i zmiana parametrów procesu
Płynne rozpoczęcie pracy zapobiegające rozchlapywaniu i wyciekom
Naciśnięcie przycisku "MAX" przyspiesza napełnianie lub opróżnianie węża
Dla bezpieczeństwa w trakcie pracy ciągłej silnik zostanie wyłączony w przypadku przeciążenia, aby zapobiec przegrzaniu
Opcjonalny pedał do obsługi pompy w zamkniętych komorach wyciągowych i do przyspieszenia napełniania
Głowice pomp z wypukłymi rolkami do ochrony komórek stosowane w biologii komórkowej
Pompa sprzedawana bez głowicy. Głowicę pompy należy zamawiać osobno.
Kontrola prędkości (obr./min) w obydwie strony oraz poprzez analogowy interfejs umożlwiający sterowanie poprzez regulację 0-10V lub 4-20mA lub interfejs cyfrowy RS232
Zaprogramowane charakterystyki przepływów w kombinacji widoczne na wyświetlaczu
Cyfrowe wskazanie prędkości (obr./min), średnicy węży, przepływu w mL/min, dozowanej objętości, interwału dozowania, i funkcja pauzy
Łatwa kalibracja i zmiana parametrów procesu
Płynne rozpoczęcie pracy zapobiegające rozchlapywaniu i wyciekom
Naciśnięcie przycisku "MAX" przyspiesza napełnianie lub opróżnianie węża
Dla bezpieczeństwa w trakcie pracy ciągłej silnik zostanie wyłączony w przypadku przeciążenia, aby zapobiec przegrzaniu
Opcjonalny pedał do obsługi pompy w zamkniętych komorach wyciągowych i do przyspieszenia napełniania
Głowice pomp z wypukłymi rolkami do ochrony komórek stosowane w biologii komórkowej
Pompa sprzedawana bez głowicy. Głowicę pompy należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 7.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | ±0.5 % |
| Dokładność prędkości: | 0.5 % |
| Głębokość: | 256 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 813 ml/min |
| Maks. prędkość: | 120 1/min |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.005 ml/min |
| Moc znamionowa: | 100 W |
| Natężenie przepływu: | 0.005 ... 813 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 523-52013-02 |
| Prędkość: | 5 ... 120 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 166 mm |
| Typ: | Hei-FLOW Ultimate 120 Multi |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41-10-51-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 166 x 256 x 225 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V, 50/60 Hz |