Pompy membranowe, dozujące, chemoodporne, SIMDOS® 10
Treść:
1
Numer produktu:
6310685
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe, dozujące, chemoodporne, SIMDOS® 10"
Zastosowanie: dozowanie cieczy
Głowice pomp do wyboru dla membran z PP, PVDF lub PTFE, dostępne z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie, jak i przez zewnętrzne urządzenie sterujące, tak samo jak za pomocą interfejsu RC 232 (Wersja RCP)
Dodatkowa membrana zabezpieczająca maksymalne bezpieczeństwo
Łatwa wymiana membrany przenoszącej poprzez uruchomienie polecenia obsługi w programie operacyjnym
Zalety:
Intuicyjna obsługa, łatwa kalibracja
Możliwość dostosowania do charakterystyki cieczy
Samoczyszcząca i pracująca na sucho
Ochrona przed rozpryskiem IP 65
Mały rozmiar
Zastosowanie: dozowanie cieczy
Głowice pomp do wyboru dla membran z PP, PVDF lub PTFE, dostępne z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie, jak i przez zewnętrzne urządzenie sterujące, tak samo jak za pomocą interfejsu RC 232 (Wersja RCP)
Dodatkowa membrana zabezpieczająca maksymalne bezpieczeństwo
Łatwa wymiana membrany przenoszącej poprzez uruchomienie polecenia obsługi w programie operacyjnym
Zalety:
Intuicyjna obsługa, łatwa kalibracja
Możliwość dostosowania do charakterystyki cieczy
Samoczyszcząca i pracująca na sucho
Ochrona przed rozpryskiem IP 65
Mały rozmiar
Głowice pomp do wyboru dla membran z PP, PVDF lub PTFE, dostępne z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie, jak i przez zewnętrzne urządzenie sterujące, tak samo jak za pomocą interfejsu RC 232 (Wersja RCP)
Dodatkowa membrana zabezpieczająca maksymalne bezpieczeństwo
Łatwa wymiana membrany przenoszącej poprzez uruchomienie polecenia obsługi w programie operacyjnym
Zalety:
Intuicyjna obsługa, łatwa kalibracja
Możliwość dostosowania do charakterystyki cieczy
Samoczyszcząca i pracująca na sucho
Ochrona przed rozpryskiem IP 65
Mały rozmiar
Głowice pomp do wyboru dla membran z PP, PVDF lub PTFE, dostępne z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie, jak i przez zewnętrzne urządzenie sterujące, tak samo jak za pomocą interfejsu RC 232 (Wersja RCP)
Dodatkowa membrana zabezpieczająca maksymalne bezpieczeństwo
Łatwa wymiana membrany przenoszącej poprzez uruchomienie polecenia obsługi w programie operacyjnym
Zalety:
Intuicyjna obsługa, łatwa kalibracja
Możliwość dostosowania do charakterystyki cieczy
Samoczyszcząca i pracująca na sucho
Ochrona przed rozpryskiem IP 65
Mały rozmiar
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 100 ml/min |
| Maks. Objętość dozowania: | 999 ml |
| Maks. Temperatura cieczy: | 80 °C |
| Maks. Wysokość ssania: | 3000 mm |
| Materiał głowicy: | PP |
| Max. Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 1 ml/min |
| Min. objętość dozowania: | 1 ml |
| Min. temperatura cieczy: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 1 ... 100 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 167047/160160 |
| Objętość dozowania: | 1 ... 999 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 93 mm |
| Temperatura cieczy: | 5 ... 80 °C |
| Typ: | FEM 1.10 KT.18RCP2 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 41105105 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 93 x 150 x 144 mm |
| Wysokość: | 144 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |