Pompy membranowe, dozujące, chemoodporne, SIMDOS® 02
Treść:
1
Numer produktu:
9880567
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe, dozujące, chemoodporne, SIMDOS® 02"
Zalety:
| Ciężar: | 0.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 20 ml/min |
| Maks. Objętość dozowania: | 999 ml |
| Maks. Temperatura cieczy: | 80 °C |
| Maks. Wysokość ssania: | 2000 mm |
| Materiał głowicy: | PVDF |
| Max. Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.03 ml/min |
| Min. objętość dozowania: | 0.03 ml |
| Min. temperatura cieczy: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 0.03 ... 20 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 166072/165467 |
| Objętość dozowania: | 0.03 ... 999 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 93 mm |
| Temperatura cieczy: | 5 ... 80 °C |
| Typ: | FEM 1.02 TT.18S |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 41105105 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 93 x 150 x 144 mm |
| Wysokość: | 144 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |