Pompy membranowe, chemoodporne, LIQUIPORT® NF 300 / NF 1.300
Treść:
1
Numer produktu:
7634612
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe, chemoodporne, LIQUIPORT® NF 300 / NF 1.300"
Zastosowanie: transfercieczy
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
Zastosowanie: transfercieczy
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 160 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 3000 ml/min |
| Materiał głowicy: | PTFE |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 500 ml/min |
| Moc znamionowa: | 29 W |
| Natężenie przepływu: | 500 ... 3,000 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 179104/153257 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 104 mm |
| Typ: | NF 300 FT.18 S |
| UNSPSC: | 41105105 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 104 x 160 x 188 mm |
| Wysokość: | 188 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |