Pompy membranowe, chemoodporne, LIQUIPORT® NF 100 / NF 1.100
Treść:
1
Numer produktu:
6232167
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe, chemoodporne, LIQUIPORT® NF 100 / NF 1.100"
Zastosowanie: transfercieczy
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
Zastosowanie: transfercieczy
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
Samoczyszcząca, pracuje na sucho
Głowice pompy dostępne do wyboru do membran z PP, PVDF lub PTFE, z PTFE, zawory z FFKM
Szybkość przepływu można ustawiać manualnie (Wersja S) lub zarówno manualnie lub przez zewnętrzne urządzenie sterujące (Wersja RC)
| Ciężar: | 1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 130 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 1300 ml/min |
| Materiał głowicy: | PVDF |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 200 ml/min |
| Moc znamionowa: | 12 W |
| Natężenie przepływu: | 200 ... 1,300 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 179097/153257 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 99 mm |
| Typ: | NF 1.100 TT.18 S |
| UNSPSC: | 41-10-51-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 99 x 130 x 177 mm |
| Wysokość: | 177 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |