Pompy membranowe N 920 G
Treść:
1
Numer produktu:
4686727
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe N 920 G"
- Zastosowanie: odgazowanie, suszenie żeli, wyparki rotacyjne, destylacja
- Szybkość przepływu 1,26 m³/h / Końcowa próżnia 2 mbar
- Duża prędkość ssania, szczególnie w zakresie niskiej próżni
- Zintegrowana kontrola prędkości obrotowej umożliwia łatwe dostosowanie pompy do wymagań procesu
- Głowica pompy wykonana z PPS wraz z membraną pokrytą PTFE idealne do agresywnych/żrących gazów i oparów
- Zintegrowany zawór balastowy gazu
Wskazówka: Dzięki połączeniu kablem do kontrolera próżni VC 900, prędkość obrotowa jest regulowana przez ten kontroler zgodnie z wymaganiami procesu.
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 324 mm |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Materiał części zwilżanych: | PPS/pokryta PTFE/FFPM |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 5.0 mbar |
| Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Numer artykułu producenta: | U302473/057334 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | ID 10 mm |
| Podłączenie po stronie ssącej: | ID 10 mm |
| Próżnia końcowa: | 2 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 158 mm |
| Typ: | U N 920 G |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Zasilanie: | 115 V, 60 Hz |