Pompy hybrydowe, do zastosowań chemicznych, RC 6
Treść:
1
Numer produktu:
4670386
Informacje dot. produktu "Pompy hybrydowe, do zastosowań chemicznych, RC 6"
Pompy hybrydowe RC 6 zostały skonstruowane aby zminimalizować niekorzystny wpływ kondensacji żrących oparów. Pompy hybrydowe RC 6 są połączeniem dwustopniowej pompy łopatkowej oraz dwustopniowej pompy membranowej wykonanej z materiałów o dużej odporności korozyjnej. Pompa membranowa w sposób ciągły usuwa gazy ze zbiornika oleju pompy łopatkowej, pozwalając utrzymywać na niskim poziomie i/lub poniżej punktu kondensacji ciśn. cząstkowe oparów rozpuszczalnika, tlenu i gazów powodujacych korozję. RC 6 to pompy niewymagające konserwacji, są przeznaczone do współpracy z liofilizatorami i do innych aplikacji wymagających próżni końcowej 10-3 mbar.
Zakres dostawy: Pompa, zabezpieczenie przed przeciążeniem, przewód dł. 2 m, pierścień centrujący, zaciskowy na wlot, filtr cząstek, separator, instrukcja obsługi, olej (butla 500 ml)
Specyficzne dla danego kraju wersje przewodów zasilających dostępne są na żądanie.
Zakres dostawy: Pompa, zabezpieczenie przed przeciążeniem, przewód dł. 2 m, pierścień centrujący, zaciskowy na wlot, filtr cząstek, separator, instrukcja obsługi, olej (butla 500 ml)
Specyficzne dla danego kraju wersje przewodów zasilających dostępne są na żądanie.
| Ciężar: | 25 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 302 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Liczba stopni: | 2 |
| Maks. wypełnienie olejem: | 500 ml |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 0.01 mbar |
| Natężenie przepływu: | 5.9 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 20798562 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | DN 8-10 mm |
| Podłączenie po stronie ssącej: | KF DN 16 |
| Próżnia końcowa: | 0.002 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 526 mm |
| Typ: | RC 6 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41105109 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 526 x 302 x 226 mm |
| Wysokość: | 226 mm |