Pompka do kanistra PumpMaster, do cieczy petrochemicznych
Treść:
1
Numer produktu:
6243540
Informacje dot. produktu "Pompka do kanistra PumpMaster, do cieczy petrochemicznych"
Do napełniania, dekantacji i opróżniania kanistrów i beczek. Za pomocą ręcznego tłoka wytwarzane jest nadciśnienie, które wymusza wypływ cieczy z pojemnika. Kurek spustowy umożliwia również usuwanie niewielkich ilości cieczy. Pompa do kanistra i beczki PumpMaster montowana jest na kanistrze z elastycznym korkiem o zmiennej średnicy. Nie są potrzebne żadne specjalne adaptery do gwintów. PumpMaster pasuje do otworów kanistrów o średnicy od 46,5 mm do 60 mm. Rurka zanurzeniowa ma długość 95 cm i może być skrócona w zależności od wielkości kanistra.
Niebiesko-szary. Uszczelnienia z NBR.
Zakres dostawy: pompka do kanistra, 3 korki w różnych rozmiarach
Zakres dostawy: pompka do kanistra, 3 korki w różnych rozmiarach
| Głębokość zanurzenia: | 950 mm |
|---|---|
| Maks. Ø otworu pojemnika: | 60 mm |
| Materiał części zwilżanych: | NBR |
| Materiał obudowy: | PP |
| Min. Ø otworu pojemnika: | 46.5 mm |
| Natężenie przepływu: | 9 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 5202-3000 |
| Ø Rurki zanurzeniowej: | 19 mm |
| Ø otworu pojemnika: | 46.5 ... 60 mm |