Pompa strzykawkowa Gemini 88 Plus
Treść:
1
Numer produktu:
6272608
Informacje dot. produktu "Pompa strzykawkowa Gemini 88 Plus"
Ta unikalna pompa strzykawkowa to tak naprawdę dwie pompy w jednej, dzięki zapewnieniu dwóch całkowicie niezależnych kanałów pompowania połączonych sprzętowo i programowo. Podwójna pompa strzykawkowa może być stosowana do jednoczesnego wtrysku w różnych dawkach lub też wtryskiwać jedną strzykawkę i wycofywać ją z drugiej. W połączeniu ze skrzynką zaworową zapewnia ciągłe zasilenie pompy perystaltycznej lub tłokowej z dokładnością, brakiem pulsacji i niskim przepływem pompy strzykawkowej. Funkcja ta umożliwia ciągły wlew lub wylew, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, z dokładnością i niskim przepływem każdej pompy strzykawkowej KD Scientific. Trzy tryby pracy mogą być wykorzystywane do różnych zastosowań. Wszystkie trzy tryby są dostępne w przypadku pompy Gemini 88 Plus. Nie są wymagane żadne dodatkowe modernizacje.
Podwójna pompa strzykawkowa Gemini 88 Plus otwiera zupełnie nowe możliwości pompowania. Trzy tryby pracy: Niezależny, Obiegowy i Podwójny są dostępne jako funkcje standardowe, aby spełnić wymagania różnych zastosowań w naukach przyrodniczych i warunkach przemysłowych.
Podwójna pompa strzykawkowa Gemini 88 Plus otwiera zupełnie nowe możliwości pompowania. Trzy tryby pracy: Niezależny, Obiegowy i Podwójny są dostępne jako funkcje standardowe, aby spełnić wymagania różnych zastosowań w naukach przyrodniczych i warunkach przemysłowych.
- 7'' kolorowy ekran dotykowy umożliwia szybką i łatwą konfigurację
- Dwie oddzielne pompy strzykawkowe w jednym urządzeniu
- Kompatybilny z szeroką gamą strzykawek
- Zgodność z TTL, USB i RS-232
- Ciągłe dostarczanie płynów
- Wysokie lub niskie ciśnienie
- Wstrzyknięcie ciągłe do długoterminowych badań toksykologicznych
- Wstrzykiwanie barwników, perfum i środków aromatyzujących w zastosowaniach przemysłowych
- Zastosowania z cieczami lub materiałami lepkimi w mikrotechnice
- Ciągłe wtryskiwanie reaktorów do zbiorników reaktora
- Jednoczesne pobieranie próbek z dwóch miejsc
| Ciężar: | 9.1 kg |
|---|---|
| Dokładność: | 0.25 % |
| Dokładność: | ±0.25 % |
| Głębokość: | 390 mm |
| Liczba strzykawek: | 2 |
| Maks. Natężenie przepływu: | 106 ml/min |
| Maks. pojemność: | 60 ml |
| Min. natężenie przepływu: | 1.02 pl/min |
| Min. pojemność: | 0.0005 ml |
| Numer artykułu producenta: | 788088 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 280 mm |
| Typ: | Gemini 88 Plus |
| UNSPSC: | 41105104 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 280 x 390 x 210 mm |
| Wysokość: | 210 mm |