Pompa rotacyjna łopatkowa do pieców próżniowych
Treść:
1
Numer produktu:
6306609
Informacje dot. produktu "Pompa rotacyjna łopatkowa do pieców próżniowych"
- Delikatne suszenie materiałów wrażliwych na ciepło
- Znacznie krótszy czas suszenia w porównaniu z piecem konwekcyjnym bez próżni
- Suszenie delikatnych części
- Eliminacja utleniania związanego z obróbką cieplną
- Ukierunkowany odzysk odgazowanego produktu
- Kompatybilność z parą wodną 40 mbar
| Ciężar: | 21.6 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 460 mm |
| Natężenie przepływu: | 8.6 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 50028361 |
| Próżnia końcowa: | 0.1 mbar |
| Szerokość: | 260 mm |
| Typ: | RE 9H |
| UNSPSC: | 41-10-51-09 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 260 x 460 x 232 mm |
| Wysokość: | 232 mm |