Pompa próżniowa do próżniowego systemy opróżniania EcoVac
Treść:
1
Numer produktu:
9777005
Informacje dot. produktu "Pompa próżniowa do próżniowego systemy opróżniania EcoVac"
Pompa próżniowa, dwukomorowa pompa membranowa, jest podłączona do próżniowego systemu opróżniania EcoVac.
- Niski poziom hałasu i wibracji
- Podświetlany włącznik/wyłącznik
- W zestawie kabel przyłączeniowy o długości 1 m
| Ciężar: | 850 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 160 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Natężenie przepływu: | 4 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 3350102 |
| Próżnia końcowa: | 300 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 80 mm |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 160 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |