Pompa perystaltyczna LLG-uniPERISTALTICPUMP 3
Treść:
1
Numer produktu:
6263550
Informacje dot. produktu "Pompa perystaltyczna LLG-uniPERISTALTICPUMP 3"
Pompa perystaltyczna o dużej wydajności pompowania. Idealna do dozowania ciągłego. Oszczędność miejsca, wytrzymałość i stabilny przepływ.
Zakres dostawy: Pompa, głowica pompy, złącza węża Pharmed® 6,4 mm ID, 9,6 mm AD
- Wysoka wydajność pompy - 398 ml/min
- Odwracalny kierunek pracy
- Złącza węży łatwo wymienialne
- Niskie zużycie energii
- Odporna na korozję obudowa z tworzywa ABS
- Wyświetlacz OLED do wskazywania prędkości i kierunku pracy
- Zakres temp. od 0 do 40 °C
- Maks. wilgotność 80 %
Zakres dostawy: Pompa, głowica pompy, złącza węża Pharmed® 6,4 mm ID, 9,6 mm AD
| Ciężar: | 0.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | ±0.1 1/min |
| Dokładność prędkości: | 0.1 1/min |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 190 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 398 ml/min |
| Maks. prędkość: | 150 1/min |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.08 ml/min |
| Moc znamionowa: | 20 W |
| Natężenie przepływu: | 0.08 ... 398 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 6263550 |
| Prędkość: | 0.1 ... 150 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 128 mm |
| Typ: | LLG-uniPERISTALTICPUMP 3 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 128 x 190 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |