Pompa perystaltyczna LLG-uniPERISTALTICPUMP 1
Treść:
1
Numer produktu:
6263540
Informacje dot. produktu "Pompa perystaltyczna LLG-uniPERISTALTICPUMP 1"
Wyjątkowo kompaktowa pompa perystaltyczna. Idealna do dozowania ciągłego. Oszczędzająca miejsce, wytrzymała i z szeroką gamą łatwo wymienialnych głowic pomp.
Zakres dostawy: Pompa, głowica pompy, wąż Pharmed® z przyłączem 3 x 1 mm
- Stabilne natężenie przepływu
- Kompaktowa konstrukcja
- Odwracalny kierunek pracy
- Łatwa wymiana głowic pomp
- Różne głowice pomp z różnymi średnicami węży dostępne jako wyposażenie dodatkowe
- Niskie zużycie energii
- Odporna na korozję obudowa z tworzywa ABS
- Wyświetlacz OLED do wskazywania prędkości i kierunku pracy
- Zakres temp. od 0 do 40 °C
- Maks. wilgotność 80 %
Zakres dostawy: Pompa, głowica pompy, wąż Pharmed® z przyłączem 3 x 1 mm
| Ciężar: | 0.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | ±0.1 1/min |
| Dokładność prędkości: | 0.1 1/min |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 115 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 63.69 ml/min |
| Maks. prędkość: | 150 1/min |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.004 ml/min |
| Moc znamionowa: | 10 W |
| Natężenie przepływu: | 0.004 ... 63.69 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 6263540 |
| Prędkość: | 0.1 ... 150 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.1 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 180 mm |
| Typ: | LLG-uniPERISTALTICPUMP 1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 115 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |