Półki do eksykatorów Star
Treść:
1
Numer produktu:
6273431
Informacje dot. produktu "Półki do eksykatorów Star"
V 1860-68: Do eksykatorów Star (za wyjątkiem Star-Horizontal i Star-Big), PMMA, perforowane, zawierają dwie prowadnice z poliamidu.
V 1860-02: Do eksykatorów Star-Big and Maxi, stal nierdzewna, perforowane, zawierają dwie prowadnice z aluminium.
V 1860-03: Jak V 1860-02, z dwiema prowadnicami z poliamidu.
V 1860-02: Do eksykatorów Star-Big and Maxi, stal nierdzewna, perforowane, zawierają dwie prowadnice z aluminium.
V 1860-03: Jak V 1860-02, z dwiema prowadnicami z poliamidu.
| Dla: | Star-Big/Maxi |
|---|---|
| Głębokość: | 515 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | V 1860-03 |
| Opis: | guide rails made of polyamide |
| Szerokość: | 495 mm |
| Typ: | V 1860-03 |
| UNSPSC: | 41123006 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 495 x 515 x 0.8 mm |
| Wysokość: | 0.8 mm |