Polarymetry automatyczne, AP-300
Treść:
1
Numer produktu:
6227906
Informacje dot. produktu "Polarymetry automatyczne, AP-300"
Modele AP-300 są przeznaczone głównie do zastosowań w przemyśle farmaceutycznym, perfumeryjnym, kosmetycznym, chemicznym i spożywczym. Optymalne do pomiaru kąta skręcenia. Dodatkowo, posiadają wbudowaną Międzynarodową Skalę Cukrową, szeroko stosowaną w przemyśle cukrowniczym. Modele AP-300 posiadają kalibrację ręczną, która pozwala użytkownikowi na kompensację z wykorzystaniem wzorców lub wyników pomiarów uzyskanych z użyciem innych aparatów.
| Dane techniczne: | |
| Zakres pomiarowy Kąt skręcenia: Międzynarodowa Skala Cukrowa: | -89.99 do 89.99° -130.00 do +130.00 |
| Minimalne wskazania Kąt skręcenia: Międzynarodowa Skala Cukrowa: | 0.1° 0.01°Z |
| Dokładność pomiaru Kąt skręcenia: Międzynarodowa Skala Cukrowa: | ±0.01° ±0.03°Z |
| Rurki obserwacyjne: | 1 x 200 mm oraz 1x 100 mm |
| Wymiary: Waga: | 48.5 x 28.5 x 17.5 cm 11.5 kg |
| Ciężar: | 14.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.01° (-35.00 ... 35.00°), ±0.03 °Z (-101.00 ... 101.00 °Z) |
| Długość fali: | 589 nm |
| Głębokość: | 285 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 30 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 5291 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.01°, 0.01 °Z |
| Szerokość: | 485 mm |
| Temperatura: | 10 ... 30 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | AP-300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 485 x 285 x 175 mm |
| Wysokość: | 175 mm |
| Zakres pomiarowy: | -89.999 ... 89.999°, -130.000 ... 130.000 °Z |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |