Polarymetry, Polax-2L
Treść:
1
Numer produktu:
9801398
Informacje dot. produktu "Polarymetry, Polax-2L"
Obsługiwane ręcznie mierniki z cyfrowym wyświetlaczem wyników. Do zastosowań w przemyśle cukrowniczym, farmaceutycznym, chemicznym, perfumeryjnym oraz w edukacji. Dokładny pomiar kąta skręcania (lub wartości w Międzynarodowej Skali Cukrowej). Łatwe w obsłudze.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy Kąt skręcania: Międzynarodowa Skala Cukrowa: | -179,95 do +180° 130 do +130°Z |
| Min. wartość wyświetlana Kąt skręcania: Międzynarodowa Skala Cukrowa: | 0,05° 0,1°Z |
| Dokładność pomiaru Kąt skręcania: | ±0,10° |
| Zakres pomiarowy temperatury: | 5 do 40°C |
| Rurki obserwacyjne: | 1 x 200 mm i 1 x 100 mm |
| Zasilanie: | 100 do 240 V, 50/60 Hz, prąd zmienny |
| Zużycie energii: | 40 VA |
| Wymiary: Waga: | 43 x 22 x 30 cm 11,5 kg |
| Ciężar: | 11.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.10° |
| Długość fali: | 589 nm |
| Głębokość: | 220 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 5223 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.05°, 0.1 °Z |
| Szerokość: | 430 mm |
| Temperatura: | 5 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | Polax-2L |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 430 x 220 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zakres pomiarowy: | -179.95 ... 180.00°, -130.0 ... 130.0 °Z |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |