Polarymetry, P3000
Treść:
1
Numer produktu:
9801190
Informacje dot. produktu "Polarymetry, P3000"
Wysokiej jakości polarymetr do standardowych zastosowań, dla których wystarczająca jest dokładność pomiaru ±0,01° i można pominąć kontrolę temperatury. P3000 jest stosowany głównie w kontroli jakości w przemyśle spożywczym.
- Pomiar kąta rotacji optycznej
- Bardzo krótki czas pomiaru ok. 1 sek.
- Łatwa, regulacja z intuicyjnym menu
- Wyświetlanie wartości pomiarowych jako kąt rotacji optycznej lub międzynarodowa skala cukrowa
- Odpowiednie rurki dla każdego rodzaju próbki
- Pomiar do gęstości optycznej 3,0
- Pomiar temperatury z kalibracyjnym czujnikiem temperatury
- Niezawodna kompensacja temperatury
- Odporne na chemikalia rurki pomiarowe
- Zgodność z GMP/GLP, farmakopeami [USP, BP, JP, Ph. Eur.], FDA, ISO, HACCP, OIML, ASTM, ICUMSA, NIST
| Specyfikacja | |
| Tryb pomiaru: | skręcalność optyczna [°] skala cukrowa [°Z] |
| Zakres pomiarowy: | ±90° ±259°Z |
| Rozdzielczość: | 0,01° 0,01°Z |
| Dokładność: | ±0,01° ±0,01°Z |
| Czas pomiaru: | ±90° 1 sek |
| Źródło światła: | 1 LED z filtrem |
| Dł. fali: | 589 nm |
| Pomiar temperatury: | 0 ... 99,9°C |
| Rozdzielczość: | 0,1°C |
| Dokładność: | ±0,2°C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 640 x 360 x 200 mm |
| Ciężar: | 28 kg |
| Zasilanie: | 100 ... 250 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 28 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.01°, ±0.01 °Z |
| Długość fali: | 589 nm |
| Głębokość: | 360 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 250 V·AC |
| Min. Napięcie: | 110 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | P3000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.01°, 0.01 °Z |
| Szerokość: | 645 mm |
| Typ: | P3000 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 645 x 360 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Zakres pomiarowy: | -90 ... 90°, -259 ... 259 °Z |
| Zasilanie: | 110 ... 250 V·AC, 50/60 Hz |