Polarymetr kołowy P1000-LED
Treść:
1
Numer produktu:
6059874
Informacje dot. produktu "Polarymetr kołowy P1000-LED"
Do podstawowych zastosowań laboratoryjnych i ćwiczeń, na przykład eksperyment z inwersją sacharozy.
- Pomiar skręcalności optycznej z zasadą półcienia
- Ręczna regulacja skali
- Wyniki pomiarów są odczytywane przez okular i dwa noniusze
- Wysokowydajna dioda LED o żywotności 100 000 h
- Komora na rurki o długości do 220 mm
- Zawiera dwie rurki pomiarowe z debubblerem
- Niskie koszty utrzymania, ekonomiczne rozwiązanie
| Skala: | Skręcalność optyczna (°) |
| Zakres pomiarowy: | dwie skale (0…180°) |
| Rozdzielczość: | 1° |
| Dokładność: | 0,05° (z noniuszem) |
| Źródło światła: | 1 dioda LED z filtrem |
| Długość fali: | 589 nm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 430 x 330 mm |
| Ciężar: | 4,3 kg |
| Zasilanie: | 110 ... 250 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 4.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | 0.05° (with nonius) |
| Długość fali: | 589 nm |
| Głębokość: | 430 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 250 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | P1000-LED |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 1° |
| Szerokość: | 140 mm |
| Typ: | P1000-LED |
| UNSPSC: | 41-11-53-14 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 430 x 330 mm |
| Wysokość: | 330 mm |
| Zakres pomiarowy: | 2 graduated circles (0 ... 180°) |
| Zasilanie: | 110 ... 250 V, 50/60 Hz |